Regates - Àrea esportiva

Trofeu Primavera N2 Windsurf 2021

Llistat d'inscrits - Trofeu Primavera N2 Windsurf 2021

Id Nº Vela Nom embarcació Patró Club Marca Classe Categoria Tripulants Estat
1583 ESP-441 Ramon Batista Serrano Club Nàutic Salou raceboard sub-21m Inscripció tancada
1584 ESP-910 Jordi Bosch CVBlanes raceboard veterano Inscripció tancada
1585 ESP-42 Arnau Roca Aguilar Club Nàutic Hospitalet-Vandellòs techno 293 sub-15m Inscripció tancada
1586 ESP-48 MARC TUSQUETS MAÑE CVBlanes raceboard master Inscripció tancada
1587 ESP45 MARTA BARTOS ESPINOSA CVBlanes raceboard master Inscripció tancada
1588 ESP-481 POL TUSQUETS BARTOS CVBlanes raceboard sub-21m Inscripció tancada
1590 ESP-10 2winSails LUÍS CAMACHO CVBlanes raceboard grand master Inscripció tancada
1591 510 MARC ROVIRA CN El Balis techno plus sub-19m Inscripció tancada
1592 ESP-544 Martí Club Nàutic El Balís open foil sub-21m Inscripció tancada
1593 esp-274 VdeBRAVADO Joan Gallart Nautic Premia de Mar open foil veterano Inscripció tancada
1594 513 Vela Catalana Julia Gómez Roa CN El Balís open foil sub-19f Inscripció tancada
1595 ESP-161 Roger Cabezas CN Salou raceboard veterano Inscripció tancada
1596 ESP-78 Valeria Baldrich Club Nàutic Salou techno 293 sub-17f Inscripció tancada
1597 ESP-60 Raul Antona Oria C.N.Salou raceboard grand master Inscripció tancada
1598 Esp-80 Mario Antona Pedrola C.N.Salou techno 293 sub-17m Inscripció tancada
1599 ESP-61 Artur Antona Pedrola C.N.Salou techno 293 sub-17m Inscripció tancada
1600 11 Claudia Farjas Pastor GEN iniciació sub-15f Inscripció tancada
1601 GRE-282 Joan Morell Godo GEN Roses techno 293 sub-18m Inscripció tancada
1602 71 Max Consalvo Conde GEN iniciació sub-15m Inscripció tancada
1603 ESP-81 Santiago Garces Burgues GEN ROSES iniciació sub-15m Inscripció tancada
1604 717 JAN CASAÑAS GALAN GEN ROSES iniciació sub-15m Inscripció tancada
1605 111 Pau Quer i Tarrés GEN Roses iniciació s Inscripció tancada
1606 ESP-1229 Sergi Martinez Montane CN Salou raceboard sub-18m Inscripció tancada
1607 Marc Gallardo Martín techno 293 sub-15m Inscripció tancada
1608 POL-97 ARNAU CANER VALLS GEN ROSES techno 293 sub-17m Inscripció tancada
1609 LAIA SALVADOR I TABOADA iniciació youth Inscripció tancada
1612 ESP-566 vela.cat Sandro Portune Club Nautic Salou techno 293 sub-15m Inscripció tancada
1613 ESP-7 Thomas Portune Club Nautic Salou iniciació veterano Inscripció tancada
1614 ESP-152 Miquel POU CLUB VELA BLANES raceboard sub-18m Inscripció tancada
1615 ESP-154 Marti Surralles CLUB VELA BLANES raceboard sub-18m Inscripció tancada
1616 ESP-151 . Rafa Vancells CLUB VELA BLANES raceboard sub-18m Inscripció tancada
1617 ESP-150 . Judith Manzano CLUB VELA BLANES techno 293 sub-15f Inscripció tancada
1618 Esp-20 Esponsor: Els pares// Nom embarcació: El Bicho Albert Batista Club Nàutic Salou raceboard absoluto Inscripció tancada
1619 ESP-535 MAR GARCIA ALVES NAÙTIC EL BALÍS open foil sub-19f Inscripció tancada
1620 ESP-536 LUCAS GARCIA ALVES NAÙTIC EL BALÍS open foil sub-17m Inscripció tancada
1621 ESP-57 Alpha Ana Alonso Club Nàutic Salou techno 293 sub-17f Inscripció tancada
1622 ESP-545 Eva Piris Font CLUB NAUTIC EL BALIS techno 293 sub-15f Inscripció tancada
1623 ESP-596 Laura Cabezas CVBlanes raceboard absoluto Inscripció tancada
1624 Esp-67 Juan Club vela blanes raceboard grand master Inscripció tancada
1625 E52 2wind Lluis Colome Club vela Blanes raceboard grand master Inscripció tancada
1626 ESP-550 Iu Amiraux CN El Balis techno 293 sub-17m Inscripció tancada
1627 ESP-0074 Martina Xifra Diaz GEN Roses iniciació sub-17m Inscripció tancada
1628 ESP-595 César Alonso Sáez Club Nàutic Salou techno 293 sub-15m Inscripció tancada
1629 ESP-77 Silvia Vilanova Club Marítim Altafulla raceboard grand master Inscripció tancada
1630 ESP 317 Pol Gelpí Cornudella GEN Roses iniciació absoluto Inscripció tancada
1631 ESP-512 Santiago CN El Balis open foil sub-19m Inscripció tancada
1632 ESP-69 Oriol Club Náutico El Balís techno plus absoluto Inscripció tancada
1633 ISR-365 David Escofet CM. Altafulla techno plus sub-17m Inscripció tancada
1634 ESP-74 Pol Club marítim Altafulla open foil sub-19m Inscripció tancada
1635 Esp-67 Mambo F1 Alex Marti Perillo Club Marítim Altafulla open foil sub-19m Inscripció tancada
1636 3 Marc CM Altafulla iniciació sub-17m Inscripció tancada
1637 8 PAU serrano CM Altafulla iniciació sub-17m Inscripció tancada
1638 E 101 Kim Figueras Club vela Blanesanes raceboard master Inscripció tancada
1639 ESP 43 Alex Carabí Club Natació Badalona raceboard master Inscripció tancada
1640 ESP34 Daniel Gallardo CV Blanes raceboard s Inscripció tancada
1641 ESP 696 Abogados Altavista.com Alex Ortega Nicu Real club náutico Javea open foil a Inscripció tancada