El Club

Junta directiva i equip profesional

Junta directiva i equip profesional del Club de Vela Blanes

 

JUNTA DIRECTIVA

PRESIDENT

Joan Balaguer i Puig

VICEPRESIDENT 1r

Roger Ferrer i Royo

VICEPRESIDENT 2n

Hubert Janssen i Cases

COMODOR

Xavier Manresa i Gras

SECRETARI

Santiago Ballester i Muñoz

VICESECRETARI
Agustí Sánchez i Bacardit
TRESORER

Felip Rigat i Casulleras

COMPTADOR

Santiago Lluch i Casanovas

VOCAL 1er
Joan Felip i Fures
VOCAL 2n
Cristina Cabañas i Rodríguez
VOCAL 3er
Josep Mª Serra i Robert
VOCAL 4rt
Alejandro Fernández i Mas
VOCAL 5è
Ramón Codinachs i Alsina
VOCAL 6è
Ramón Portas i Gálvez

GERÈNCIA

GERENT
Héctor Espadas Fernández (gerencia@cvblanes.cat)

 

ÀREA ADMINISTRACIÓ (club@cvblanes.cat)

CAP ADMINISTRACIÓ

Anna Peña Esgleas (anna@cvblanes.cat)

ADMINISTRATIVA

Sheila Gallardo Sepúlveda (sheila@cvblanes.cat)

ADMINISTRATIVA

Patricia Batlle  (patricia@cvblanes.cat)

 

ÀREA ESPORTIVA (esportiu@cvblanes.cat)

DIRECTOR TÈCNIC

Juan Miguel Aguirre Ortega (juanmi@cvblanes.cat)

SECRETARI ESPORTIU

José Luís Yubero Rodríguez (jlyubero@cvblanes.cat)

CAP DE MONITORS

Joan Musoll Galindo (joan@cvblanes.cat)

 

FITNESS I SPA

COORDINADORA

Melissa T. Marín (melisa@cvblanes.cat)

TÈCNIC

Roser Guerrero

TÈCNIC
Mohamed Marouan

 

MARINERIA

CONTRAMAESTRE

Martín S. Silveyra (contramaestre@cvblanes.cat)

MARINER

Pedro Àvila Crevera

MARINER

Miguel Ángel Castellanos Álvarez

MARINER

David Catalán Bermudo

MARINER

Santos Montero

MARINER

Carlos Montero Honorato

MANTENIMENT

Estefan Ionut (manteniment@cvblanes.cat)

 

NETEJA

NETEJA

Mª Concepción González Navarro

Mª Esther Caña Quintanilla