Regates - Àrea esportiva

COPA ESPANYA - IGPVB'18 (28 abril-1 maig)

Llistat d'inscrits - COPA ESPANYA - IGPVB'18 (28 abril-1 maig)

Id Nº Vela Espònsor Patró Club Classe Categoria Tripulants Estat
1006 ESP-506 Clàudia Rodés Club Nàutic el Balís Europa Sub-19F Inscripció tancada
1010 BEL-1000 Fanny D'Hondt B.R.Y.C. Europa Sub-19F Inscripció tancada
1023 ESP-637 Vela.cat JESUS TELLO COSTA C.N. El Balis Europa Grand Master Inscripció tancada
1024 ESP-814 vela.cat Miquel Sarquella CV Empuriabrava Europa Absoluto Inscripció tancada
1032 ESP-338 Gal·la Rodiera Club Vela Blanes Europa Sub-20F Inscripció tancada
1033 ESP-674 VELA.CAT Joan Freixa Cluba Nàutic El Balís Europa Sub-20M Inscripció tancada
1035 ESP-866 VELA.CAT MARIANO GIMENO LORAN CN EL MASNOU Europa S Inscripció tancada
1036 ESP-655 VELA.CAT GERMAN GAMERO CARO CN EL MASNOU Europa S Inscripció tancada
1037 ESP-673 VELA.CAT MARC RUBIO SARABIA CN EL MASNOU Europa Sub-20M Inscripció tancada
1038 ESP-368 VELA.CAT MARINA CASALS GODAYOL CN EL MASNOU Europa Sub-18F Inscripció tancada
1039 ESP-679 VELA.CAT DANIEL CABRE BURNIOL CN EL MASNOU Europa Sub-15M Inscripció tancada
1040 ESP-589 VELA.CAT EMMA CABRE BURNIOL CN EL MASNOU Europa Sub-15F Inscripció tancada
1053 ESP-384 vela.cat Marina Martinez Club Nàutic Port d'Aro Europa Sub-20F Inscripció tancada
1058 ESP-562 Oriol Piña Club Nàutic Estartit Europa Sub-20M Inscripció tancada
1059 ESP 543 Patricia Figuerola Pla Club nàutic Estartit Europa Sub-20F Inscripció tancada
1062 ESP-678 vela.cat Marta Ayats Carrasco C.V.F. Empuriabrava Europa Sub-15F Inscripció tancada
1065 ESP-631 vela.cat Oriol Arrufat Nàutic El Balís Europa Sub-20M Inscripció tancada
1066 ESP-630 vela.cat Marc Arrufat Nàutic El Balís Europa Sub-18M Inscripció tancada
1068 563 Lluisa Estartit Europa Sub-19F Inscripció tancada
1069 ESP-899 SKÜRFERS Arnau C.N.Estartit Europa Sub-17M Inscripció tancada
1071 ESP-647 Isaac Vilà Club Nàutic Estartit Europa Sub-20M Inscripció tancada
1081 ESP-669 Vela.cat Nicolàs Borràs Club Nàutic el Balís Europa Sub-18M Inscripció tancada
1084 Esp-668 Marc Tello C. N. el Balís Europa Sub-20M Inscripció tancada
1085 FRA-5674 Cercle de la Voile d'Arcachon RICHARD Cercle de la Voile d'Arcachon Europa S Inscripció tancada
1086 ESP-665 Alex Collins Club Vela Palamós Europa Sub-18M Inscripció tancada
1087 ESP-787 VELA.CAT Adrià Morata García Club de Vela Palamós Europa Sub-17M Inscripció tancada
1088 ESP-329 Vela.cat Daniela Borràs Club Nàutic el Balís Europa Sub-18F Inscripció tancada
1091 ESP-240 Suris SL Nil Gibernau Sanchez Club Vela Blanes Europa Sub-18M Inscripció tancada
1092 ESP-640 Pol Vilariño Casaus Club Vela Blanes Europa Sub-17M Inscripció tancada
1093 ESP-526 Ariadna CV Blanes Europa Sub-17F Inscripció tancada
1094 ESP 613 Elisabet Comas Vert CN EL BALIS Europa Sub-15F Inscripció tancada
1095 ESP-535 Oscar CvBlanes Europa Sub-18M Inscripció tancada
1096 ESP-316 Georgina Vilar López Club vela Blanes Europa Sub-17F Inscripció tancada
1097 ESP-250 ASCENSIÓN ROCA DE TOGORES BENABENT REAL CLUB NÁUTICO TORREVIEJA Europa S Inscripció tancada
1098 ESP-50 Jan Marin Isern CVBlanes Europa Sub-20M Inscripció tancada
1099 ESP-400 vela.cat Mònica Club Nàutic el Balís Europa Sub-17F Inscripció tancada
1100 ESP-590 Nora Lasurt CN EL BALÍS Europa Sub-17F Inscripció tancada
1102 ESP-545 Andrea Doreste Soler C N Port d'Aro Europa Absoluto Inscripció tancada
1103 ESP-521 Vela.Cat Marta Jiménez Club Nàutic Port d'Aro Europa Sub-20F Inscripció tancada
1104 Europa Robert Ponjoan Club Nàutic Estartit Europa Absoluto Inscripció tancada
1105 ESP-545 vela.cat Mar Doreste CN Port d'Aro Europa Sub-21F Inscripció tancada
1106 ESP-672 vela.cat Carlos de Francisco Club Nàuticl el Balís Europa Sub-18M Inscripció tancada
1107 esp-686 aleix club vela blanes Europa Sub-17M Inscripció tancada
1108 ESP-676 Vela.cat Mateu gutierrez torrent Club nautic estartit Europa Sub-17M Inscripció tancada
1109 7ªBA-3-33-08 vela.cat Pol Rivas Mas Nàutic El Balís Europa Master Inscripció tancada
1110 ESP-36 Vela.cat Pol Garcia CN Estartit Europa Sub-18M Inscripció tancada
1112 ESP-59 Vela.cat / box Nina CN L estartit Europa Absoluto Inscripció tancada
1116 ESP-698 APSAILBATTENS Alejandro Pareja González RCN TORREVIEJA Europa Absoluto Inscripció tancada
1117 ESP - 168 Ander CNHondarribia Europa Master Inscripció tancada

Inscripcions

Inscripcions fins: 21/04/2018

Inscripcions Llistat d'inscrits

Classificacions