Regates - Zone sportive

Trofeu Primavera'19 G3 Optimist (Zona Nord)

Llistat d'inscrits - Trofeu Primavera'19 G3 Optimist (Zona Nord)

Id Nº Vela Espònsor Patró Club Classe Categoria Tripulants Estat
1177 1341 NOA SCHÄRF CN Sant Feliu de Guixols Optimist G2 Sub-15F Inscripció tancada
1178 ESP-2487 JÚLIA MARCO JURADO CV FLUVIÁ LA GOLA - EMPURIABRAVA Optimist G2 B Inscripció tancada
1179 ESP 18 ALÈXIA MUSSONS CNSFG Optimist G2 B Inscripció tancada
1187 ESP-15 GUILLEM MANRESA CVBLANES Optimist G1 A Inscripció tancada
1188 ES-1400 MARTÍ GARRIGA CVBLANES Optimist G1 Inscripció tancada
1189 ESP-1290 MARTÍ PIGUILLEM CVBLANES Optimist G2 Inscripció tancada
1190 ESP-296 TESSA AGUIRRE CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1191 ESP-1269 MAX PIGUILLEM CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1192 ESP-1250 NICOLÁS FERNÁNDEZ CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1193 ESP-3 CAROLINA GARCÍA CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1194 ESP-1254 IBAI IBARGUREN CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1195 ESP-1024 RAMÓN FERNÁNDEZ CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1196 ESP-1250 POL GRAGERA CVBLANES Optimist G1 Inscripció tancada
1197 ESP-2 MIQUEL GARRIGA CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1198 ESP-1 MARIA GARRIGA CVBLANES Optimist G3 Inscripció tancada
1199 ESP-22847 XAVIER PÉREZ / ARIADNA DE LA SOTA CVBLANES Snipe S Inscripció tancada
1200 2461 JAN POVEDA MAYANS CN SANT FELIU DE GUIXOLS Optimist G1 B Inscripció tancada
1201 ESP-2520 Aroa Pallí Sibils CN Sant Feliu de Guíxols Optimist G2 B Inscripció tancada
1202 ESP-2990 Enia Pallí Sibils CN Sant Feliu de Guíxols Optimist G3 C Inscripció tancada
1203 ESP-1640 RICARD GARRIGA CABRERA CN Sant Feliu de Guíxols Optimist G1 B Inscripció tancada
1204 ESP 2284 MIQUEL CLUB VELA PALAMOS Optimist G1 A Inscripció tancada
1205 ESP 2013 ANTOINE CLUB VELA PALAMOS Optimist G2 C Inscripció tancada
1206 Eso 2717 Gonzalo Constans Sant Feliu Optimist G1 A Inscripció tancada
1207 Esp 1689 Sofía Constans Sant Feliu Optimist G2 C Inscripció tancada
1209 ESP-2284 MIQUEL CNCB VP Optimist G1 B Inscripció tancada
1210 ESP-1234 XAVI LÓPEZ X Optimist G1 Sub-15M Inscripció tancada
1211 ESP-12150 MARTÍ FLO DE LA CÀMARA Club Nàutic l'Escala Optimist G2 B Inscripció tancada
1212 ESP-559 Júlia Flo de la Càmara Club Nàutic l'Escala Optimist G2 B Inscripció tancada
1213 ESP-SN HELENA MARTÍNEZ VAYA Club Nàutic l'Escala Optimist G2 B Inscripció tancada
1214 ESP-SN NEREA OBESO PICAMAL Club Nàutic l'Escala Optimist G3 B Inscripció tancada
1215 ESP-SN NÚRIA MARTÍNEZ VAYA Club Nàutic l'Escala Làser Juvenil Inscripció tancada
1216 ESP-SN OLIVIA PARE DE LA CÁMARA Club Nàutic l'Escala Làser Juvenil Inscripció tancada
1217 ESP-2833 SARA AYATS Club de Vela Fluvià-Empuraibrava Optimist G1 B Inscripció tancada
1220 JOAN PLA VICH B Inscripció tancada
1221 THOMAS RICHARD C Inscripció tancada
1222 BRUNO C Inscripció tancada
1223 ANNA B Inscripció tancada