Regates - Àrea esportiva

Trofeu N2 - Europa i 420

Llistat d'inscrits - Trofeu N2 - Europa i 420

Id Nº Vela Nom embarcació Patró Club Model Classe Espònsor Categoria Tripulants Estat
2124 Esp 111 Víctor Roura Román Club nàutic Arenys de Mar europa sub-17m Pagat
2127 MAGDA RESANO Club Nautic El Balís Pagar
2128 ESP-56417 JÚLIA PEÑA PEINADO CN EL BALÍS 420 sub-17m Pagat
2129 ESP-546 Sara Nàutic L’Estartit europa Vela catalana sub-18f Pagar
2130 ORIOL PIÑA Club Nàutic Estartit Pagar
2132 MARC LLADÓ CN EL BALÍS Pagar
2134 ESP-703 Matteo C.N.Estartit europa sub-20m Pagar
2135 Esp 57146 Ona García Parés Club nàutic el balis 420 sub-19f Pagat
2136 ESP-5676 Jana Rahola Club Nautic El Balís 420 sub-17f Pagat
2138 ESP-800 PERE RENTERÍA BARBER CLUB NÀUTIC EL MASNOU europa sub-18m Pagat
2139 ESP-677 Arnau Marti Tomas Club Nautic El Masnou europa Jordi Marti sub-18m Pagar
2140 ESP-55846 Pau Llibre Vinyes-Miralpeix CN El Balís 420 sub-19m Pagat
2142 ESP-56790 GONZALO FERRANDO BORRAS CN EL BALIS 420 sub-19m Pagat
2143 JORDI MARTÍ RIBAS Club Nautic El Masnou Pagar
2144 ESP 787 Adrià Morata Garcia CNCB & Vela Palamós europa A s Pagar
2145 CARLOS ORDÓÑEZ CV BLANES Pagar
2146 ESP-646 GUILLEM MANRESA CV BLANES europa sub-19m Pagat
2147 ESP-316 POL GRAGERA CV BLANES europa sub-19m Pagat
2148 ESP-656 KONSTANTIN DIMOV CV BLANES europa sub-19m Pagat
2149 ESP-569 MARTÍ PIGUILLEM CV BLANES europa sub-17m Pagat
2150 ESP-50 MARINA MARTÍNEZ CV BLANES europa sub-19f Pagat
2151 ESP-338 NICOLÁS HERNÁNDEZ CV BLANES europa sub-17m Pagat
2152 ESP-352 RAMÓN HERNÁNDEZ CV BLANES europa sub-17m Pagat
2153 ESP 56005 Pol Mateu Club Nàutic el Balís 420 absoluto Pagat
2154 Nàutic El Masnou Pagar
2155 ESP-679 Daniel Cabré Burniol Club Nàutic el Masnou europa TECAIRE sub-20m Pagat
2156 ESP-589 Emma Cabré Burniol Club Nàutic el Masnou europa TECAIRE sub-18f Pagat
2158 ESP 55249 SEBASTIAN RIQUELME BECKMANN CLUB NÀUTIC EL BALÍS 420 INDIGO LIFE absoluto Pagar
2159 ESP-57018 Mariona Caballer CN El Balís 420 absoluto Pagat
2160 ESP-631 Jordi Delgado Perez CLUB NAUTIC MASNOU europa Auto Eland master Pagar
2161 ESP-899 Thomas Club Nàutic Estartit europa Masivo sub-17m Pagar
2163 ESP 567 Lluís CNCB & CV Palamós europa BBBBBB sub-20m Pagar
2165 ESP-57348 Pedro Sotomayor Llargués Club Nàutic El masnou 420 sub-17m Pagat
2166 ESP-56312 INES SANZ BASCON Club Nautic el Masnou CNEM 420 sub-17f Pagat
2167 ESP-5733 Daniel García de la Casa Club Nàutic El Masnou 420 LENAM sub-17m Pagat
2168 ESP-659 Joan Club Nàutic el Masnou europa Tens Pulemes sub-20m Pagat
2169 ESP-57020 NORA GARCIA DE LA CASA CN EL MASNOU 420 LENAM sub-19f Pagat
2170 FRA-5674 Richard Cyril Cercle de la Voile d'Arcachon europa Cercle de la Voile d'Arcachon s Pagat
2171 Clun Nàutic El Masnou Pagar
2172 ESP 55249 Sebastian Riquelme Beckmann Club Nautico Balís 420 Indigo Life sub-21m Pagat
2173 ESP-735 Miquel Palomares Cuxart CNCB & VELA PALAMÓS europa VELA CATALANA - FSE ROBLINE sub-20m Pagar

Inscripcions

Inscripcions fins: 07/02/2023

Inscripcions Llistat d'inscrits

TOA (Taulell Oficial d'Anuncis)

Classificacions