Id Nº Vela Espònsor Patró Club Classe Categoria Tripulants Estat
729 ESP-585 VICTOR OLIVA CLUB MARITÍM TORREDEMBARRA Europa Juvenil Inscripció tancada
730 ESP-613 IKER BENGOETXEA CLUB MARITÍM TORREDEMBARRA Europa Juvenil Inscripció tancada
731 ESP-632 XAVIER RUCHE CLUB MARITÍM TORREDEMBARRA Europa Juvenil Inscripció tancada
732 ESP-656 PAU DE LA TORRE CLUB MARITÍM TORREDEMBARRA Europa Juvenil Inscripció tancada
733 ESP-207 MARC CLARAMUNT CLUB MARITÍM TORREDEMBARRA Europa Juvenil Inscripció tancada
734 56104 Alex Brú Vert Club Nàutic el Balís 420 Sub-21M Inscripció tancada
735 54908 MARBRES CALVET GUILLEM CALVET PIERA CLUB NAUTIC VILANOVA 420 Sub-19M Inscripció tancada
736 ESP-53559 ASTRO/QUANTUM/ZHIK Lucas PARÉS CV Blanes 420 Sub-19M Inscripció tancada
737 Cercle de la Voile d'Arcachon Cyril S Inscripció tancada
748 ESP-433 Arnau CNeMasnou Europa Juvenil Inscripció tancada
749 ESP-589 Daniel Cabre Vizcarra CN El Masnou Europa Sub-15M Inscripció tancada
756 ESP-55980 Karcher, Rooster, North Sails Eduard Ferrer Carvajal Nautic El Balís 420 Sub-19M Inscripció tancada
757 SUNKORU Selma Valjus Sub-19F Inscripció tancada
758 FIN-446 SUNKORU Selma Valjus OPS Europa Sub-19F Inscripció tancada
759 Ia Harjunpaa Youth Inscripció tancada
760 BEL975 - Denis Seurynck VVW Inside Belgium Europa Youth Inscripció tancada
761 Niklas Toroi A Inscripció tancada
762 FIN-827 Niklas Toroi EPS Europa Sub-21M Inscripció tancada
763 54984 Lluc Reverté Nautic el Masnou 420 Sub-17M Inscripció tancada
764 ESP-54292 Max Club nautic balis 420 Sub-19M Inscripció tancada
765 ESP-53173 Marta torner Port daro/Club vela Blanes 420 Absoluto Inscripció tancada
766 56005 Iset Segura Club Nautico El Balis 420 S Inscripció tancada
767 ESP-54363 F ❤️Team Sigfrid Rovira Rubiella CN El Balis 420 Super Veterano Inscripció tancada
768 esp-55836 Nacho CN Balis 420 Sub-17M Inscripció tancada
769 FIN-809 Ia Harjunpaa EPS Europa Sub-19F Inscripció tancada
770 ESP- 53111 Gabriel CN el Balis 420 Sub-19M Inscripció tancada
771 bel-984 Toon Van Caneghem vvw-lokeren Europa Youth Inscripció tancada
772 SWE-3695 Alexandra Wiking Bjärreds Optimistjolleklubb Europa Youth Inscripció tancada
773 Henrik Ilola Youth Inscripció tancada
774 SWE 26 Erik Lenander KSSS Europa Sub-17M Inscripció tancada
775 ESP-55846 Pol Marsans Balcells Club Nautic Masnou 420 Sub-17M Inscripció tancada