Regates - Àrea esportiva

International Grand Prix Vila de Blanes '15

Llistat d'inscrits - International Grand Prix Vila de Blanes '15

Id Nº Vela Espònsor Patró Club Classe Categoria Tripulants Estat
82 ESP668 Marc Tello Pons Club Nautic El Balis Europa J Inscripció tancada
83 POL-53600 Julia Szmit/Hanna Dzik MBSW Giżycko/YKP Gdynia 420 JF Inscripció tancada
84 Pol-54606 Jan YKP Gdynia 420 Youth Inscripció tancada
85 ESP-586 David Ordóñez Sánchez Club Vela Blanes Europa J Inscripció tancada
86 GER 1713 Seglervereinigung Hüde SVH Europa J Inscripció tancada
87 GER-55027 Adrian Ritzheim (Vorschoter) SCTB 420 Youth Inscripció tancada
88 FIN-809 Ia Harjunpaa Espoon Pursiseura Europa Youth Inscripció tancada
89 FIN-827 Niklas Toroi EPS Europa Youth Inscripció tancada
90 GER-1656 Nicolaus Schmidt ASC Europa A Inscripció tancada
92 ESP-384 Marina Martínez Santanach Club Nàutic Port D'Aro Europa JF Inscripció tancada
93 ESP-612 Xavier Martínez Piqué club náutico el Balís Europa Youth Inscripció tancada
94 FIN-830 Waltteri Moisio Espoon Pursiseura Europa Youth Inscripció tancada
95 ESP 632 XAVIER RUCHE ALVAREZ CLUB MARITIM TORREDEMBARRA Europa J Inscripció tancada
96 ESP 207 ALEIX VOLTAS CASAS CLUB MARITIM TORREDEMBARRA Europa J Inscripció tancada
97 ESP 585 VICTOR OLIVA VIDAL CLUB MARITIM TORREDEMBARRA Europa J Inscripció tancada
98 ESP 114 LAURA OLIVA VIDAL CLUB MARITIM TORREDEMBARRA Europa J Inscripció tancada
99 ESP 613 IKER BENGOETXEA GRAU CLUB MARITIM TORREDEMBARRA Europa J Inscripció tancada
100 SWE-845 Emil Jarudd Royal Swedish Yacht Club 29er Youth Inscripció tancada
101 GER-56 Mathias Leitl SKS Europa Youth Inscripció tancada
102 POL-53616 Mateusz Kruczynski YKP GDYMA 420 J Inscripció tancada
103 ESP-6 Salvi Borrat CN Estartit Europa S Inscripció tancada
104 ESP-618 Sergi Pérez CN Estartit Europa S Inscripció tancada
105 ESP-562 Oriol Piña CN Estartit Europa J Inscripció tancada
106 ESP-647 Isaac Vilà CN Estartit Europa J Inscripció tancada
107 ESP-36 Patricia Figuerola CN Estartit Europa JF Inscripció tancada
108 ESP-563 Lluïssa Puig CN Estartit Europa JF Inscripció tancada
109 ESP-606 Oscar Pijoan CN Estartit Europa J Inscripció tancada
110 ESP-894 Miquel Salazar CN Estartit Europa S Inscripció tancada
111 ESP-66 Marta Plaja CN Estartit Europa SF Inscripció tancada
113 FIN-801 Laura Pesola TP Europa Youth Inscripció tancada
114 ESP-59 NINA EL MASNOU Europa SF Inscripció tancada
115 ESP-53955 Pol Vila CV Blanes 420 S Inscripció tancada
116 ESP-54621 Anna Gimeno CV Blanes 420 JF Inscripció tancada
117 ESP-54085 Miquiel Sarquella CV Blanes 420 J Inscripció tancada
118 ESP-54228 Lucas Casañé CV Blanes 420 J Inscripció tancada
119 ESP-54154 Jordi Béjar CV Blanes 420 J Inscripció tancada
120 GER 1629 Vanessa Manthey SVH Europa A Inscripció tancada
121 POL-53564 Agniescka Lapinska WTW WARSZAWA 420 JF Inscripció tancada
122 POL-54949 Jan Btaszczyszyn WTW WARSZAWA 420 J Inscripció tancada
123 POL-55323 Julia Obuchowicz A2S UW 420 Youth Inscripció tancada
124 GER 54346 Lembcke Tom Bodensee-Yachtclub Überlingen/Bodensee 420 A Inscripció tancada
125 ESP-526 Gal·la Rodiera Simón Club Nàutic El Balís Europa JF Inscripció tancada
126 FIN-1801 Roni Patterson Espoon Pursiseura Europa Youth Inscripció tancada
127 SWE-1698 Adrian Salamon Royal Swedish Yacht Club 29er JF Inscripció tancada
128 POL-54595 Agnieszka Urbas/Agata Wisniewska YKP GDYNIA 420 JF Inscripció tancada
129 ESP-637 Jesús Tello Costa CN Balís Europa S Inscripció tancada
130 ESP-1856 Laura Guzmán / Paula Agulá CN Garraf 29er JF Inscripció tancada
131 IRL-54537 Elmes Douglas / O'Sullivan Colin RCYC / HYC 420 J Inscripció tancada
134 FIN-99 Janina Partanen Yacht Club of Turku TPS Europa Youth Inscripció tancada
135 ESP-631 Oriol Arrufat El Balis Europa Youth Inscripció tancada
136 ESP-630 Marc Arrufat El Balis Europa J Inscripció tancada
137 RUS-55181 Bodgan Golovnin / Nikita Kodanev Sailing Academy 420 Youth Inscripció tancada
138 RUS-55182 Artem Sudakov / Ilya Haneyeu Sailing Academy 420 J Inscripció tancada
139 RUS-2149 Nikita Kanafev / Vitalii Gallo Sailing Academy 29er Youth Inscripció tancada
141 RUS-2082 Shilakin Denis / Verlan Konstantine Sailing Academy 29er Youth Inscripció tancada
142 ESP-410 Ramon Ràmia El Balís Europa J Inscripció tancada
143 ESP-506 Clàudia Rodés Bachs Club Nàutic El Balís Europa JF Inscripció tancada
144 VEN-1 Juan Ramón Masolliver CN Port d' Aro Europa J Inscripció tancada
146 FIN-446 Selma Valjus Oulun Purjehdusseura OPS Europa Youth Inscripció tancada
147 GER-54311 Loeffler Hannah YCAT 420 Youth Inscripció tancada
148 ESP-392 Yago Mañé Ubalde Club Nàutic El Balís Europa Youth Inscripció tancada
149 ESP-53173 Marta Torner C.N.Port d'Aro 420 S Inscripció tancada
150 ESP-2170 Nil Mas / Fran Núñez CN Garraf 29er S Inscripció tancada
151 FIN-817 Mikael Ronkainen EPS Europa Youth Inscripció tancada
152 ESP-55161 Daniel Vidal Peralta CN El Balís 420 S Inscripció tancada
153 ESP-1956 Flavia CN El Balis 29er Youth Inscripció tancada
154 ESP-1627 Albert Gelpí Nàutic El Balís 29er Youth Inscripció tancada
155 ESP 51053 Eduard Boneta CN El Balís 420 J Inscripció tancada
156 NOR-2056 Tomas Mathisen Risør Yacht Club 29er Youth Inscripció tancada
157 GER-50519 Antonia Gfrörer Segelclub Undine Offenbach 420 Youth Inscripció tancada
158 ESP-400 MARC ROJO CAMPILLO NÀUTIC LLANÇÀ Europa A Inscripció tancada
159 ESP-670 CARLOS MANERA PASCUAL NÀUTIC LLANÇÀ Europa A Inscripció tancada
160 ESP-1787 Carla Munté Carrasco C.N. Cambrils 29er JF Inscripció tancada
161 ESP-688 Joaquín Doménech Valera Real Club de Regatas de Alicante Europa J Inscripció tancada
162 ESP-4 Tania El Blalis 29er SF Inscripció tancada
163 CZE-172 Petra Ondikova JO Slavoj Hluboka nad Vltavou Europa SF Inscripció tancada
164 GER 53120 Klement MYC Münchner Yacht Club 420 Youth Inscripció tancada
165 esp 54892 paula igual nautic masnou 420 Youth Inscripció tancada
166 ESP-634 Aleix Subirà Felip Club Vela Blanes Europa S Inscripció tancada
167 ESP-747 Maria Pozo Rodríguez Club Nàutic Port d'Aro Europa A Inscripció tancada
168 FIN-2035 Cecilia Sandman / Catharina Sandman NJK 29er JF Inscripció tancada
169 ESP-1774 Pep Costa / Santiago Alegre CN Garraf 29er S Inscripció tancada
170 FIN-3 Aino Ikonen EPS Europa Youth Inscripció tancada
171 POL-54885 Magdalena Daniszewska / Izabela Klimowicz UKZR 420 Youth Inscripció tancada
172 GER-52489 Janik Fellman / Paul Mouthwurf . 420 Youth Inscripció tancada
173 SWE-2220 Theoo krof RSYC 29er Youth Inscripció tancada

Inscripcions

Inscripcions fins: 01/01/2015

Inscripcions Llistat d'inscrits

TOA (Taulell Oficial d'Anuncis)