Regates - Àrea esportiva

Trofeu Primavera N2 (Europe i 420)

Llistat d'inscrits - Trofeu Primavera N2 (Europe i 420)

Id Nº Vela Nom embarcació Patró Club Model Classe Espònsor Categoria Tripulants Estat
1901 ESP 703 Matteo C.N.Estartit europa sub-19m Inscripció tancada
1902 ESP-535 OSCAR BORONAT NIELSSEN CLUB VELA BLANES europa s Inscripció tancada
1903 ESP 66 Emma CNCB&CVPalamós europa sub-20f Inscripció tancada
1904 ESP-316 POL GRAGERA FANDOS CLUB VELA BLANES europa sub-18m Inscripció tancada
1905 ESP-569 MARTÍ PIGUILLEM ALUM CLUB VELA BLANES europa sub-18m Inscripció tancada
1906 ESP-50 MARINA MARTINEZ CLUB VELA BLANES europa sub-20f Inscripció tancada
1907 ESP-545 ALEIX MANRESA MARTORI CLUB VELA BLANES europa s Inscripció tancada
1908 ESP-546 GUILLEM MANRESA MARTORI CLUB VELA BLANES europa sub-18m Inscripció tancada
1909 ESP-652 RAMON HERNANDEZ PEÑA CLUB VELA BLANES europa sub-18m Inscripció tancada
1910 ESP-338 NICOLAS HERNANDEZ PEÑA CLUB VELA BLANES europa sub-18m Inscripció tancada
1911 ESP-656 KONSTANTINE DIMOV CLUB VELA BLANES europa sub-18m Inscripció tancada
1912 ESP-647 Isaac Vilà Batista Club Nàutic Estartit europa absoluto Inscripció tancada
1913 ESP-809 Joan Club Nàutic l'Estartit europa sub-18m Inscripció tancada
1914 ESP- 546 Sara Club Nautic l'Estartit europa sub-18f Inscripció tancada
1915 FRA 5674 RICHARD Cercle de la Voile d'Arcachon europa s Inscripció tancada
1916 ESP-567 Lluís CNCB & CVPalamós europa sub-20m Inscripció tancada
1929 ESP-814 Júlia Club Nàutic L’Estartit europa sub-18f Inscripció tancada
1930 FRA 5704 GOT Claude Club Nautique Canet Perpignan europa grand master Inscripció tancada
1932 ESP-606 Pau CNCB&CVPalamós europa sub-18m Inscripció tancada
1933 FRA 5694 Le ROUX jean-pierre 13022 YCPR Marseille europa veterano Inscripció tancada
1937 MAGDA RESANO CN el balís Inscripció tancada
1939 ESP-86 PAU SCHILT CATAFAL CLUB NÀUTIC GARRAF europa s Inscripció tancada
1947 Club Nautic el Balis Inscripció tancada
1948 ESP-56283 GONZALO FERRANDO BORRAS CN EL BALIS 420 sub-17m Inscripció tancada
1949 ESP-699 Joan Club Nàutic el Masnou europa sub-19m Inscripció tancada
1950 Nàutic El Masnou Inscripció tancada
1951 ESP-609 Daniel Cabré Club Nàutic el Masnou europa sub-20m Inscripció tancada
1952 ESP-589 Emma Cabré Club Nàutic el Masnou europa sub-18f Inscripció tancada
1953 Esp-711 Tomás Cn masnou europa sub-18m Inscripció tancada
1954 ESP 677 Arnau Club Nàutic El Masnou europa sub-18m Inscripció tancada
1955 ESP-586 Alex CN Masnou europa sub-20m Inscripció tancada
1956 ESP-55846 Pau Llibre Vinyes-Miralpeix CN El Balís 420 sub-19m Inscripció tancada
1957 ESP-662 Ramon Figueras Moner CNCB&Club Vela Palamós europa absoluto Inscripció tancada
1958 ESP-847 Judit CN el Masnou europa sub-18f Inscripció tancada
1959 ESP 787 Adrià CNCB & CV Palamós europa absoluto Inscripció tancada
1960 ESP-665 Alex Collins CV Palamós europa absoluto Inscripció tancada
1964 Club Nàutic Estartit Inscripció tancada
1979 ESP 57146 Ona García Parés Club Nautic el Masnou 420 sub-17f Inscripció tancada
1980 Masnou Inscripció tancada